Me Teatterikonelaiset

Annu Sankilampi - Teatterikone

Annu Sankilampi
Koulutus
Teatteri-ilmaisun ohjaaja AMK
Stadia 2005

Työnkuva
Taiteellinen johtaja
Näyttelijä
Ohjaaja
Käsikirjoittaja
Kouluttaja
Yhteys
040 066 8187

annu@teatterikone.fi

Lisätiedot

www.annusankilampi.fi

Laura-Kaisa Eteläaho - Teatterikone

Laura-Kaisa Eteläaho
Koulutus
HUMAK
Kulttuurituottajaopiskelija

Työnkuva
Tuottaja
Yhteys
045 231 9246

laura@teatterikone.fi

Aaro Vuotila - Teatterikone

Aaro Vuotila
Koulutus
Teatteritaiteen maisteri
TeaK 2003

Työnkuva
Säveltäjä
Näyttelijä
Yhteys
040 573 2420

aaro@teatterikone.fi

Kirsi Sulonen - Teatterikone

Kirsi Sulonen
Koulutus
Teatteri-ilmaisun ohjaaja
Turun taideakatemia 2006

Työnkuva
Koulutusvastaava
Näyttelijä
Ohjaaja
Kouluttaja
Yhteys
040 565 2524

kirsi@teatterikone.fi

Jussi Helminen - Teatterikone

Jussi Helminen
Koulutus
Teatteri-ilmaisun ohjaaja
Turun taideakatemia 2008

Työnkuva
Näyttelijä
Yhteys
040 740 6148

jussi@teatterikone.fi

Minna Tuomanen - Teatterikone

Minna Tuomanen
Koulutus
Ylioppilas

Työnkuva
Näyttelijä
Yhteys
040 560 9296

minnatuomanen@gmail.com

Teatterikone Osk.

Postiosoite
Vapaudenkatu 25
40100 Jyväskylä

Puhelinnumero
045 231 9246

Y-tunnus:
2525582-7

Sähköposti
teatterikone@teatterikone.fi